خبرخوان جنبش سبز

Grazr

تلویزیون رسا

Add to Google

۱۳۹۰ مرداد ۲۹, شنبه

وزارت ارشاد: گوگل پلاس، خطرناک‌ترین شبکه‏ اجتماعی برای ایرانیان است

جرس: بدنبال اعلام خطرهای مکرر مقامات فرهنگی و سیاسی جمهوری اسلامی نسبت به گسترش شبکه های اجتماعی مجازی، مدیر واحد اینترنت وزارت ارشاد گفت: شبکه‏های اجتماعی نوظهور مثل گوگل پلاس از خطرناک‌ترین شبکه‏های اجتماعی برای کاربران ایرانی است.به گزارش مهر، پنجمین همایش بزرگداشت هشت ماه نبرد سایبری با حضور علاقمندان فضای مجازی در مجتمع آسمان شهرک غرب برگزار شد.

در بخشی از این مراسم، میزگرد بررسی شبکه‏های اجتماعی، فرصت‏ها و تهدیدها با حضور روح‌الله مؤمن‌نسب، مدیر واحد اینترنت وزارت ارشاد و علی‌فلاح، مدیر شبکه اجتماعی نت ایران و ایرانیان برگزار شد که به نقش و جایگاه فعالیت در این شبکه‏ها پرداختند.

مؤمن نسب با بررسی اهداف استکبار در راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی و روش کسب اطلاعات از کاربران، شبکه‏های اجتماعی نوظهوری مثل گوگل پلاس را از خطرناکترین شبکه‏های اجتماعی برای کاربران ایرانی دانست.

وی با نمایش تصویری مقاله حلقه‏های شیطانی و اشاره به اینکه اینگونه شبکه‏ها زمین‌بازی دشمن محسوب می‌شود، به کاربران فعال مجازی ایرانی هشدار داد از ورود به این شبکه‏ها خودداری کنند.

"علی فلاح"، مدیر نت ایران هم از آشنا نبودن کاربران با امکانات نرم‌افزاری شبکه‌های اجتماعی انتقاد کردند و آن را تهدیدی بجای فرصت دانست.

وی افزود: آشنایی کامل با ساختار این شبکه‏ها و امکانات آن می‌تواند فرصتی باشد تا در زمین خود دشمن او را محجور کنیم.

0 جنبش سبز و نظرات رنگ وا رنگ شما:

 
Cheap Web Hosting | Top Web Hosts | Great HTML Templates from easytemplates.com.