خبرخوان جنبش سبز

Grazr

تلویزیون رسا

Add to Google

۱۳۹۰ اردیبهشت ۵, دوشنبه

فرمانده سپاه: بیشترین تهدیدات علیه انقلاب اسلامی از داخل کشور است


جرس: فرمانده سپاه پاسداران گفت:بیشترین تهدیدات علیه انقلاب اسلامی از داخل کشور است.  توطئه ها، نفوذها و یا انحرافاتی که برای ضربه زدن به استمرار انقلاب صورت می گیرد، پدیده ای است که از اول انقلاب بوده ولی امروز ماهیت و شکل آن تغییر کرده است.


به گزارش خبرآنلاین یک روز بعد از اینکه هشدارهای جدی سردار محمد علی جعفری نسبت به یک جریان انحرافی منتشر شد، وی در مراسم افتتاح محل جدید سپاه سید الشهداء در استان تهران نیز از این جریان سخن گفت.

سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم مقصد قطار انقلاب را به سمت ظهور امام زمان (عج) عنوان کرد و گفت: اینکه خیلی ها می خواهند این اتفاقات را زودتر جلوه دهند، یک خطر انحرافی است.
وی ادامه داد: درست است که اصلاحات و ملی گراها از بین رفتند، اما هنوز تهدیداتی از سوی جریانات منحرف در داخل وجود دارد و هرزمان که انقلاب سرعت بیشتری بگیرد، دشمنی ها نیز متناسب با آن بیشتر می شود.
سرلشکر جعفری با تاکید بر اینکه هرگز نمی‌توان راه اصلی انقلاب را تعطیل کرد، بلکه باید در جهت تسهیل آن قدم برداشت، اظهار داشت: هرکجا هم سویی بعضی از عناصر داخلی با نقشه های دشمنان خارجی روشن شود، مردم این افراد را کنار گذاشته‌اند که البته چهره واقعی آن ها هم در پشت نفاق پنهان شده است.
 
مردم نفاق جدید را بخوبی شناسایی می‌کنند
وی گفت: بصیرت مردم و نیروهای انقلابی در شناخت دشمنان بسیار زیاد است و مطمئن هستم که مردم نفاق جدید را نیز بخوبی شناسایی می کنند.
فرمانده کل سپاه در عین حال با اشاره به اینکه باید نقش افراد را در راه خدمت به کشور بطور دقیق در نظر گرفت، افزود: بسیاری از مسئولین در نظام جمهوری اسلامی کارها و پروژه هایی را انجام داده اند که در پیشرفت اهداف نظام بسیار موثر بوده است.
وی ادامه داد: آقای احمدی نژاد در دو دوره نهم و دهم ریاست جمهوری بسیار خوب کارکرده است و باید گفت که شتاب انقلاب مدیون همین حرکت های شتاب دهنده ریاست جمهوری است و مردم محروم و مستضعفین خوب می فهمند چه کسی برای آنها تلاش می‌کند.
سرلشکر جعفری خاطر نشان کرد: ولی هرکس در نظام جمهوری اسلامی کار بیشتر و موثرتری انجام دهد، باید بیشتر منتظر توطئه علیه خود باشد و دشمنان همیشه به دنبال این بودند که خط غفلت بعضی از مسئولین بگیرند و آن را بزرگ کنند تا جلوی پیشرفت انقلاب را سد کنند.
وی با تاکید بر این نکته که فهم عمیق و با بصیرت دشمنی ها علیه کسانی که نقش موثرتری در انقلاب دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها از خدمات دولت تمجید کرده اند.
عضو شورای عالی امنیت ملی به مردم توصیه کرد که برای دفع فتنه و جلوگیری از نفوذ دشمنان داخلی و خارجی دعا کنند و ادامه داد: توطئه ها، نفوذها و یا انحرافاتی که برای ضربه زدن به استمرار انقلاب صورت می گیرد، پدیده ای است که از اول انقلاب بوده ولی امروز ماهیت و شکل آن تغییر کرده است.
وی با تاکید بر ولایتمداری و تبعیت احمدی نژاد ازرهبری ادامه داد: ولایت پذیری آقای احمدی نژاد خیلی بیشتر از مسئولان جدیدی است که تازه زبان بازکرده اند و امیدواریم خداوند انقلاب را از تهدیدات داخلی دور نگه دارد.
 
سپاه و مکتب ایرانی
وی با تاکید بر اینکه، سپاه هرچه دارد از انقلاب اسلامی است، نه ایران و مکتب ایرانی، خاطر نشان کرد: خیلی ها تلاش می کنند تا این داشته های سپاه را گرفته و نقاط قوت و قدرت نظام را به سمت چیزهای دیگر منحرف کنند.
فرمانده کل سپاه افزود: افرادی هستند که می خواهند حاصل خون شهیدان را به وسیله انحرافاتی که دارند از ما بگیرند، که این نگاه، نگاهی کاملا خطرناک است.
وی غفلت از ماموریت‌های مقابله با تهدیدات داخلی توسط سپاهیان را ممنوع اعلام کرد و گفت: هنوز کارهای زیادی در خصوص ماموریت‌های سپاه وجود دارد، زیرا این نهاد ارگانی صرفا نظامی نیست بلکه ماموریت های امنیتی، فرهنگی و نظامی را در دستور کار خود دارد.
 
سپاه برای دفاع از انقلاب در عرصه غیرنظامی منتظر دستور نخواهد ماند
فرمانده کل سپاه ادامه داد: این اشتباه بزرگی است که فرماندهان فکر کنند، باید برای دفاع از انقلاب منتظر دستور باشند، البته این مسئله فقط در جنبه‌های غیر نظامی است، ولی در بعد نظامی باید حتما از دستورات پیروی کرد.
وی ماموریت‌های سپاه‌های استانی را خارج از مرزها ندانست و گفت: بیشترین تهدیدات علیه انقلاب اسلامی از داخل کشور است که سپاه های استانی باید به آن توجهی ویژه داشته باشند.
سردار جعفری افزود: خیلی‌ها می‌گویند چرا در داخل کشور اینقدر مشکلات و دشمنی ها علیه نظام وجود دارد، چرا نمی شود مسیر خود را طی کنیم و به اهداف خود بدون مشکل برسیم، من در جواب این افراد می گویم تا زمانیکه انقلاب در مسیر حق قدم بر می دارد، کسانی هستند که حق را نمی شناسند و سنگ اندازی می کنند.
وی خاطر نشان کرد: خیلی‌ها از قطار انقلاب پیاده شده‌اند، ولی فکر می کنند که در آن سوارند و خیلی ها نیز هنوز سوار این قطار هستند اما نمی دانند که این قطار به کجا می رود.

0 جنبش سبز و نظرات رنگ وا رنگ شما:

 
Cheap Web Hosting | Top Web Hosts | Great HTML Templates from easytemplates.com.